Vedoucí centrálního skladu společnosti - mistři a příbuzní pracovníci ve strojírenství, Dobruška

Výroba a provoz / Vedoucí centrálního skladu společnosti - mistři a příbuzní pracovníci ve strojírenství

Společnost Koenig & Bauer Grafitec s.r.o.

Místo pracoviště Opočenská 83, Dobruška
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 35 600 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Vedoucí centrálního skladu společnosti - mistři a příbuzní pracovníci ve strojírenství (Opočenská 83, Dobruška)

Kontakt zasláním životopisu na e-mail nebo telefonicky.

Požadujeme:
- SŠ ekonomického / účetního zaměření
- praxe ve skladu min.18 měsíců.
Náplň práce:
- řídí a organizuje řádný provoz skladu, přejímá zboží, kontroluje listy
- manipuluje se zbožím.
Nabízíme:
- profesní rozvoj, 5 týdnů dovolené, penzijní připojištění.

Benefity pracovní pozice

  • Dovolená navíc
  • Jiné výhody

Informace o společnosti Koenig & Bauer Grafitec s.r.o.

Koenig & Bauer Grafitec s.r.o.
Opočenská 83
Dobruška
51801
IČO: 15886701
aktualizováno před 29 dny

Odpověď na pracovní pozici Vedoucí centrálního skladu společnosti - mistři a příbuzní pracovníci ve strojírenství