Chystání zboží k expedici - pomocní skladníci, Planá nad Lužnicí

Obchod a cestovní ruch, Výroba a provoz / Chystání zboží k expedici - pomocní skladníci

Společnost ALVARAK GROUP a.s.

Místo pracoviště Kanadská 775, Planá nad Lužnicí
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 17 000 - 23 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Chystání zboží k expedici - pomocní skladníci (Kanadská 775, Planá nad Lužnicí)

Mezinárodní firma zabývající se dárkovinami, papírenskými potřebami a produkty na pečení, která své zboží vyváží do celého světa, hledá do svého týmu na hlavní pracovní poměr zaměstnance na chystání zboží k expedici.
Nabízíme: lehkou manuální práci ve skladu, práci v příjemném mladém kolektivu, dlouhodobé zaměstnání, obědy zdarma, dovolenou v létě a o Vánocích, slevu na nákup zboží z našeho eshopu, zvláštní prémie.
Náplň práce: chystání, balení a štítkování zboží určeného k expedici, spolupráce s týmem ve skladu.
Pracovní doba od po-pá od 7:00 do 15:30 hodin. Víkendy jsou volné.
Požadujeme: pečlivost, přesnost a přátelské vystupování.
Kontakt: telefonicky, e-mailem.

Benefity pracovní pozice

  • Zvláštní prémie
  • Jiné výhody

Informace o společnosti ALVARAK GROUP a.s.

ALVARAK GROUP a.s.
Kanadská 775
Planá nad Lužnicí
39111
IČO: 25152700
aktualizováno před více než 2 roky