Cnc programování/seřizování - prototypová dílna - seřizovači a obsluha ostatních obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích), Turnov

Výroba a provoz / Cnc programování/seřizování - prototypová dílna - seřizovači a obsluha ostatních obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích)

Společnost CRYTUR, spol. s r.o.

Místo pracoviště Na Lukách 2283, Turnov
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 40 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Cnc programování/seřizování - prototypová dílna - seřizovači a obsluha ostatních obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích) (Na Lukách 2283, Turnov)

Pracovní náplň:
-Obsluha a seřizování CNC stroje (5-osá frézka, soustružnicko-frézovací centrum)
-Programování s SW Siemens NX
-Výroba vysoce přesných dílů pro elektronovou mikroskopii a přesnou mechaniku
-Spolupráce s oddělením kvality

Požadujeme:

-SPŠ, SŠ se zaměřením na strojírenství a CNC programování
-Zkušenost s obráběcími stroji: 3-osá frézka, 5-osá frézka, soustruh, soustružnicko-frézovací centrum
-Znalost programování v CAM softwaru
-Znalost programování v ISO kódu
-Dobrou orientaci v technické dokumentaci
-Aktivní přístup, flexibilitu, ochotu dalšího vzdělávání
-Technické myšlení
-Schopnost dotáhnout věci do úspěšného konce

Nabízíme:
-Vysoce atraktivní zaměstnání s dlouhodobou perspektivou zajištěnou zakázkami
-Práci na základě moderních standardů v optoelektronice
-Nadstandardně technologicky vybavená CNC a měřící pracoviště
-Spolupráci na vývoji špičkových výrobků s mezinárodními patenty
-Účast na dlouhodobém rozvoji firmy v oblasti vysoce precizního obrábění
-Odpovídající platové ohodnocení
-5 týdnů dovolené
-Věrnostní program
-Výběr teplých nápojů na pracovišti zdarma
-Navíc i tyto benefity: bonusy/prémie, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvky na stravování, dovolená navíc, vzdělávací kurzy a školení nebo zvýhodněné půjčky zaměstnancům atd.

Příspěvek na penzijní spoření/životní pojištění, 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, věrnostní odměny

- kontakt:
- telef: po - pá 8:00 - 12:00 hodin
- e-mailem

Benefity pracovní pozice

  • Zvláštní prémie
  • Dovolená navíc
  • Jiné výhody

Informace o společnosti CRYTUR, spol. s r.o.

CRYTUR, spol. s r.o.
Na Lukách 2283
Turnov
51101
IČO: 25296558
aktualizováno před asi rokem