Administrativní pracovník/ce (pouze pro ozp) - všeobecní administrativní pracovníci, Moravská Třebová

Administrativa / Administrativní pracovník/ce (pouze pro ozp) - všeobecní administrativní pracovníci

Společnost M&M Object Security s.r.o.

Místo pracoviště Gorazdova 1613, Moravská Třebová
Minimální vzdělání Nižší střední odborné
Výše ohodnocení 9 265 Kč
Pracovní poměr práce na zkrácený úvazek

Detail pracovní nabídky na pozici: Administrativní pracovník/ce (pouze pro ozp) - všeobecní administrativní pracovníci (Gorazdova 1613, Moravská Třebová)

NÁPLŇ PRÁCE: kancelářská administrativní práce, všeobecný administrativní pracovník na zkrácený úvazek
POŽADAVKY: komunikativnost, samostatnost, orientace v administrativě, práce je vyhrazena pouze pro OZP
NABÍZÍME: nástup možný ihned, možnost čerpání záloh na mzdu

Informace o společnosti M&M Object Security s.r.o.

M&M Object Security s.r.o.
Gorazdova 1613
Moravská Třebová
57101
IČO: 5448859
aktualizováno před asi 2 roky