Uklízeč/ka (pouze pro ozp) - uklízeči a pomocníci v administrativních objektech, Moravská Třebová

Výroba a provoz, Služby, Administrativa / Uklízeč/ka (pouze pro ozp) - uklízeči a pomocníci v administrativních objektech

Společnost M&M Object Security s.r.o.

Místo pracoviště Gorazdova 1613, Moravská Třebová
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 7 088 Kč
Pracovní poměr práce na zkrácený úvazek
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Uklízeč/ka (pouze pro ozp) - uklízeči a pomocníci v administrativních objektech (Gorazdova 1613, Moravská Třebová)

NÁPLŇ PRÁCE: jedná se o pravidelný úklid administrativních a výrobních prostor, zametání, vysávání, mytí podlah (vykonávat různé činnosti pro udržení čistoty a pořádku toalet, interiérů a vybavení kanceláří)
POŽADAVKY: smysl pro pořádek a čistotu, pečlivost, samostatnost, aktivní přístup k práci a přjemné vystupování
NABÍZÍME: práce v příjemném prostředí
KONTAKT:e-mailem, telefonicky PO - PÁ 8.00 - 15.00 hod

Informace o společnosti M&M Object Security s.r.o.

M&M Object Security s.r.o.
Gorazdova 1613
Moravská Třebová
57101
IČO: 5448859
aktualizováno před 15 dny

Odpověď na pracovní pozici Uklízeč/ka (pouze pro ozp) - uklízeči a pomocníci v administrativních objektech

Gorazdova 1613 1613