Správce/správkyně vozového parku (pouze ozp) - ostatní úředníci jinde neuvedení, Moravská Třebová

Administrativa / Správce/správkyně vozového parku (pouze ozp) - ostatní úředníci jinde neuvedení

Společnost M&M Object Security s.r.o.

Místo pracoviště Gorazdova 1613, Moravská Třebová
Minimální vzdělání Nižší střední odborné
Výše ohodnocení 5 326 Kč
Pracovní poměr práce na zkrácený úvazek
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Správce/správkyně vozového parku (pouze ozp) - ostatní úředníci jinde neuvedení (Gorazdova 1613, Moravská Třebová)

NÁPLŇ PRÁCE: Zajišťování servisu vozového parku a technické podpory pro řidiče. Správa vozového parku. Hlídání a kontrola technického stavu vozidel. Komunikace s řidiči a servisem.
Zajišťování servisu.
DALŠÍ POŽADAVKY: Vzdělání v oboru. Praxe na stejné nebo obdobné pozici vítána. Základní technická znalost. Ochotu pracovat. Zkušenost s prací s lidmi, zejména řidiči.
Práce vyhrazena pouze pro OZP - 2 hod/den
NABÍZÍME: pracovní doba - 2 hod/den - možnost individuáoního plánování směn
KONTAKT: telefonicky, e-mailem 8.00 - 15.00 hod

Informace o společnosti M&M Object Security s.r.o.

M&M Object Security s.r.o.
Gorazdova 1613
Moravská Třebová
57101
IČO: 5448859
aktualizováno před 15 dny

Odpověď na pracovní pozici Správce/správkyně vozového parku (pouze ozp) - ostatní úředníci jinde neuvedení

Gorazdova 1613 1613