Asistent / asistentka ochrany a podpory veřejného zdraví - ostatní specialisté v oblasti zdravotnictví jinde neuvedení, Hradec Králové

Zdravotnictví / Asistent / asistentka ochrany a podpory veřejného zdraví - ostatní specialisté v oblasti zdravotnictví jinde neuvedení

Společnost Zdravotní ústav se sídlem v Ústí nad Labem

Místo pracoviště Habrmanova 154, Hradec Králové
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 19 000 - 30 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Asistent / asistentka ochrany a podpory veřejného zdraví - ostatní specialisté v oblasti zdravotnictví jinde neuvedení (Habrmanova 154, Hradec Králové)

ASISTENT / ASISTENTKA OCHRANY A PODPORY VEŘEJNÉHO ZDRAVÍ
- PP na dobu určitou s možným následným prodloužením, nástup možný ihned
- Náplň práce: Měření a vyšetřování ve fyziologii a psychologii práce (celková fyzická zátěž, lokální svalová zátěž, ergonomie, mikroklima + fyziologie tepelné zátěže, psychická zátěž)
Vyhodnocování podkladů a anamnestických údajů, vypracování protokolů
Poradenská a konzultační činnost
- Požadujeme: SŠ/ VŠ vzdělání v oboru Asistent ochrany a podpory veřejného zdraví nebo obor Odborný pracovník v ochraně veřejného zdraví, případně obor Ochrana veřejného zdraví
Odborná způsobilost k výkonu zdravotnického povolání v oboru Asistent ochrany a podpory veřejného zdraví nebo Odborný pracovník v ochraně a podpoře veřejného zdraví - vítána
Dobrá znalost práce na PC, Základní znalost AJ, základy administrativy, samostatnost, odpovědnost, flexibilita, komunikativnost, příjemné vystupování, spolehlivost; Aktivní řidič, držitel ŘP skupiny B
- Nabízíme: Platové ohodnocení dle dosaženého vzdělání a praxe dle platných předpisů pro státní organizace; 5 týdnů dovolené + 2 sick days, stravenky
- Nabídky v podobě struktur. životopisu zasílejte na tel.: 482 411 655, www.zuusti.cz

Informace o společnosti Zdravotní ústav se sídlem v Ústí nad Labem

Zdravotní ústav se sídlem v Ústí nad Labem
Habrmanova 154
Hradec Králové
50002
IČO: 71009361
www.zuusti.cz
aktualizováno před více než 2 roky