Dělníci potravinářské výroby - středisko sklad přepravních obalů - manipulační dělníci ve výrobě, Valašské Meziříčí

Výroba a provoz / Dělníci potravinářské výroby - středisko sklad přepravních obalů - manipulační dělníci ve výrobě

Společnost MP Krásno, a.s.

Místo pracoviště Hranická 430, Valašské Meziříčí
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 20 500 - 23 500 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Dělníci potravinářské výroby - středisko sklad přepravních obalů - manipulační dělníci ve výrobě (Hranická 430, Valašské Meziříčí)

DĚLNÍCI POTRAVINÁŘSKÉ VÝROBY - STŘEDISKO SKLAD PŘEPRAVNÍCH OBALŮ
Možnost prodloužení doby určité.
POŽADUJEME: dobrou fyzickou kondici a zdravotní způsobilost, zručnost a důslednost, zodpovědnost a spolehlivost, časovou flexibilitu.
NÁPLŇ PRÁCE: přebírá a čistí přepravky, plastové palety, včetně odstraňování etiket a jejich následné odeslání na místo určení, provádí úklid a dezinfekci myčky přepravek, včetně odkamenování.
NABÍZÍME: práci na hlavní pracovní poměr, zázemí prosperující společnosti, odpovídající finanční ohodnocení, roční bonusy, mimořádné bonusy při zisku společnosti, odměny za odpracované roky a jubilea, závodní stravování, příspěvek na penzijní pojištění, až 6 sick days, každoroční vyhlášení 15-ti nejlepších pracovníků s jednorázovou odměnou 15.000,- Kč, vedení účtu u KB a ČSOB zdarma, lázeňské pobyty, zaměstnanecké balíčky, konkurenční nabídky na energii, plyn a tarify volání, očkování proti chřipce, atd.
PRVNÍ KONTAKT: telefonicky od 7:00 hodin na čísle 571 855 282 nebo e-mailem na zn. Přepravní obaly.

Benefity pracovní pozice

  • Podnikové stravování
  • Naturální výhody
  • Jiné výhody

Informace o společnosti MP Krásno, a.s.

MP Krásno, a.s.
Hranická 430
Valašské Meziříčí
75701
IČO: 25572890
aktualizováno před téměř 2 roky