Dělníci ve výrobě * - obsluha ostatních stacionárních strojů a zařízení jinde neuvedená, Valašské Meziříčí

Výroba a provoz / Dělníci ve výrobě * - obsluha ostatních stacionárních strojů a zařízení jinde neuvedená

Společnost NEVEON aerospace Czech Republic spol. s r. o.

Místo pracoviště Solární 870, Valašské Meziříčí
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 22 000 - 30 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Dělníci ve výrobě * - obsluha ostatních stacionárních strojů a zařízení jinde neuvedená (Solární 870, Valašské Meziříčí)

DĚLNÍCI VE VÝROBĚ *
Požadujeme: samostatnost, pečlivost a zručnost, zodpovědný přístup k práci.
Náplň práce: práce s díly z lehkých pěněných a textilních materiálů - střih, lepení.
Na některých pracovištích je třísměnný provoz.
Nabízíme: příspěvek na dopravu, stravenky, 5 týdnů dovolené, odměna za aktivní účast,
flexi poukazy, příspěvek na penzijní připojištění, příplatky za odpolední směnu, příplatky za práci přesčas, 40% Vánoční prémie, zvýhodněné tarify mobilního operátora, bezplatné právní poradenství, firemní akce.
První kontakt: telefonicky na čísle 608 898 032 v době od 9:00-15:00 hodin nebo e-mailem na

ov.13.09.2023

Benefity pracovní pozice

  • Jízdní výhody
  • Podnikové stravování
  • Dovolená navíc
  • Zvláštní prémie
  • Jiné výhody

Informace o společnosti NEVEON aerospace Czech Republic spol. s r. o.

NEVEON aerospace Czech Republic spol. s r. o.
Solární 870
Valašské Meziříčí
75701
IČO: 29125031
aktualizováno před 6 dny

Odpověď na pracovní pozici Dělníci ve výrobě * - obsluha ostatních stacionárních strojů a zařízení jinde neuvedená