Dělník/ce - konzervář/ka - zpracovatelé ovoce, zeleniny a příbuzných produktů, Bzenec

Výroba a provoz / Dělník/ce - konzervář/ka - zpracovatelé ovoce, zeleniny a příbuzných produktů

Společnost PIKA, a.s.

Místo pracoviště Nový svět 1574, Bzenec
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 19 500 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Dělník/ce - konzervář/ka - zpracovatelé ovoce, zeleniny a příbuzných produktů (Nový svět 1574, Bzenec)

Náplň práce: obsluha výrobní linky, třídění a příprava konzervárenských surovin ke zpracování, manipulace s hotovými výrobky.
Požadujeme: dobrý zdravotní stav, kladný přístup k práci, spolehlivost, práce na noční směny podmínkou. V sezóně třísměnný provoz (červen - říjen),mimo sezónu dvousměnný provoz. Zázemí silné potravinářské společnosti, závodní stravování, zaměstnanecké benefity, 25 dnů dovolené, pravidelná valorizace mezd, nadstandartní příplatky za práci přesčas. Kontakt na tel. 518 399 228 a osobně od 7:00 do 13:00 hod, na mail:

Informace o společnosti PIKA, a.s.

PIKA, a.s.
Nový svět 1574
Bzenec
69681
IČO: 45477949
aktualizováno před 4 měsíci