Pracovník potravinářské výroby - obsluha strojů na výrobu nápojů, Strakonice

Výroba a provoz / Pracovník potravinářské výroby - obsluha strojů na výrobu nápojů

Společnost Pivovar Strakonice 1649, a.s.

Místo pracoviště Podskalská 324, Strakonice
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 25 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Pracovník potravinářské výroby - obsluha strojů na výrobu nápojů (Podskalská 324, Strakonice)

Popis pracovní pozice: práce na úseku spilky a hlavního kvašení
Požadujeme:
- fyzickou zdatnost, logické myšlení a zodpovědnost
- chuť pracovat, učit se novým věcem, po zaučení být samostatný
- maximálně 2 směny v týdnu 12 hodin i práce v noci
- střední vzdělání výhodou, nikoliv podmínkou

Nabízíme:
- zajímavou práci, jakou je výroba českého piva
- věk 45+ není překážkou
- PP po zapracování na dobu neurčitou
- délka pracovní doby 37,5 hodin týdně

Zaměstnanecké výhody: dotované stravování, příspěvek na penzijní připojištění, 5 týdnů dovolené.

KONTAKT: osobně pivovar Strakonice - s životopisem k paní Veselkové

Benefity pracovní pozice

  • Dovolená navíc
  • Jiné výhody

Informace o společnosti Pivovar Strakonice 1649, a.s.

Pivovar Strakonice 1649, a.s.
Podskalská 324
Strakonice
38601
IČO: 26068273
aktualizováno před 9 dny

Odpověď na pracovní pozici Pracovník potravinářské výroby - obsluha strojů na výrobu nápojů

Inzerent nezanechal emailový kontakt. V případě zájmu o pozici kontaktujte inzerenta na těchto kontaktech:
Podskalská 324 324
Strakonice