Finanční koncipient - finanční poradci specialisté, Strakonice

Finance / Finanční koncipient - finanční poradci specialisté

Společnost PM Šimáková s.r.o.

Místo pracoviště Tovární 196, Strakonice
Minimální vzdělání ÚSV s maturitou
Výše ohodnocení 35 000 - 50 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Finanční koncipient - finanční poradci specialisté (Tovární 196, Strakonice)

Co vás čeká: péče o stávající klienty, práce s intermíni systémy, komunikace s obchodními partnery, administrativa, požadujeme řid.sk.B, osobní auto potřebou, dále vlastní PC
Co nabízíme: HPP s flexibilním nastavením pracovní doby. Zajímavý nástupní plat, cestovní náhrady, zajímavé odměny, karierní růst, vzdělávání. Práce s lidmi. Přátelský kolektiv, osobnostní a profesní růst.
KONTAKT POUZE PROSTŘEDNICTVÍM E-MAILU:

Informace o společnosti PM Šimáková s.r.o.

PM Šimáková s.r.o.
Tovární 196
Strakonice

IČO: 8512451
aktualizováno před 11 dny

Odpověď na pracovní pozici Finanční koncipient - finanční poradci specialisté