Dělník ve výrobě - obsluha potravinářských balících strojů - obsluha ostatních strojů a zařízení na výrobu, zpracování, uchování potravin a příbuzných výrobků, Otice

Výroba a provoz / Dělník ve výrobě - obsluha potravinářských balících strojů - obsluha ostatních strojů a zařízení na výrobu, zpracování, uchování potravin a příbuzných výrobků

Společnost SEMIX PLUSO, spol. s r.o.

Místo pracoviště Rybníčky 338, Otice
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 25 000 - 30 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Dělník ve výrobě - obsluha potravinářských balících strojů - obsluha ostatních strojů a zařízení na výrobu, zpracování, uchování potravin a příbuzných výrobků (Rybníčky 338, Otice)

KO: Hrancová Sabina Ing., tel.: 734 236 622 - volejte Po - Pá 6:00-14:30 hod., e-mail:

Výsledkem Vaší práce budou skvěle vyrobené a zabalené snídaňové cereálie a jiné potravinářské výrobky. Budete se starat o obsluhu a seřizování našich balících linky, doplňovat do nich obaly a suroviny, připravovat balící linky k provozu. Práce je vhodná více pro muže.
POŽADUJEME:
- manuální zručnost
- fyzická zdatnost
- spolehlivost
- pečlivost
- dobrý zdravotní stav
PRACOVNÍ NÁPLŇ:
- obsluha výrobních strojů a strojů na balení a zpracování cereálií
- příprava strojů na provoz, čištění strojů a provozu
- doplňování surovin a materiálu
- dodržování kvality vyráběných produktů
- kontrola značení a evidence
NABÍZÍME:
motivující ohodnocení 25.000 - 30.000 Kč hrubé mzdy podle pracovních výkonů a stupně zaučení
výrobky SEMIX pro zaměstnance ZDARMA nebo za výprodejovou cenu
příjemný pracovní kolektiv
práci na ranních, odpoledních a nočních směnách, VÍKENDY VOLNÉ
dotované OBĚDY, stravenky
hlídané parkoviště a kolárna
roční věrnostní příspěvky
odměny za jubilea a odpracované roky
20 dní dovolené a 5 dní dovolené navíc
Pracovní doba: ranní - od 6:00 do 14:00, odpolední od 14:00 do 22:00, noční od 22:00 do 6:00 hod.

Benefity pracovní pozice

  • Zvláštní prémie
  • Dovolená navíc
  • Podnikové stravování
  • Naturální výhody

Informace o společnosti SEMIX PLUSO, spol. s r.o.

SEMIX PLUSO, spol. s r.o.
Rybníčky 338
Otice
74781
IČO: 62360311
aktualizováno před více než 2 roky