Dělník výroby a montáže plastových dílů - montážní dělníci výrobků z pryže a plastů, Písek

Výroba a provoz / Dělník výroby a montáže plastových dílů - montážní dělníci výrobků z pryže a plastů

Společnost HEYCO WERK ČR s.r.o.

Místo pracoviště Čížovská 453, Písek
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 22 000 - 24 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Dělník výroby a montáže plastových dílů - montážní dělníci výrobků z pryže a plastů (Čížovská 453, Písek)

Náplň práce: obsluha vstřikovacího lisu, obsluha montážních zařízení, montáž plastových výrobků, kontrola a balení výrobků
Požadujeme: samostatnost v práci, pečlivost, pracovitost
Práce je v třísměnném provozu.
Nabízíme: stavenky, 5 dní dovolené navíc, příspěvek na penzijní připojištění, 1x sick day
V případě zájmu o nabízené zaměstnání je nutné se na schůzku z personalistkou telefonicky domluvit.
Kontakt: p. Lenka Krupková tel.: 382 206 326 (od 6.00 do 14.00 od.), email: - NUTNO DOMLUVIT SCHŮZKU

Informace o společnosti HEYCO WERK ČR s.r.o.

HEYCO WERK ČR s.r.o.
Čížovská 453
Písek
39701
IČO: 63271249
aktualizováno před více než 3 roky