Gap leader (m/ž) - montážní dělníci výrobků z kovů, Písek

Výroba a provoz / Gap leader (m/ž) - montážní dělníci výrobků z kovů

Společnost Faurecia Components Písek, s.r.o.

Místo pracoviště Průmyslová 466, Písek
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 32 000 - 39 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Gap leader (m/ž) - montážní dělníci výrobků z kovů (Průmyslová 466, Písek)

CIZ
Náplň práce:
-Zodpovídá za dodržování všech zásad bezpečnosti a ochrany životního prostředí
-Vede tým lidí, řídí a organizuje práci výrobní směny, kontrolu 5S
-Vytváří zprávy o produktivitě a kvalitě výroby, sledování indikátorů
-Plní množstevní a kvalitativní požadavky dle přání zákazníka
-Školí operátory v pracovních postupech a nahrazuje operátory v případě jejich absence
-Odstraňuje chyby a abnormality chodu strojů
Výhodou:
-Zkušenosti s ovládání robotů a strojů;
-Organizační schopnosti a logické myšlení, komunikační dovednosti, zodpovědnost, pečlivost, -flexibilita
-Zkušenosti s vedením týmu
Nabízíme:
- příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na dopravu, odměna za doporučení zaměstnance, zázemí stabilní mezinárodní společnosti, náborový příspěvek 8 000Kč, Cafeterie.
První kontakt: pí. Vokurková Anna, tel.: 725 610 725, e-mail:
NEJLÉPE SI PŘEDEM DOMLUVIT SCHŮZKU.

Informace o společnosti Faurecia Components Písek, s.r.o.

Faurecia Components Písek, s.r.o.
Průmyslová 466
Písek
39701
IČO: 26105314
aktualizováno před 3 měsíci

Odpověď na pracovní pozici Gap leader (m/ž) - montážní dělníci výrobků z kovů