Dispečeři a technici v nákladní dopravě - dopravní dispečeři, Frýdek-Místek

Doprava, Administrativa / Dispečeři a technici v nákladní dopravě - dopravní dispečeři

Společnost ČSAD Frýdek - Místek a.s.

Místo pracoviště Ostravská 264, Frýdek-Místek
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 30 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Dispečeři a technici v nákladní dopravě - dopravní dispečeři (Ostravská 264, Frýdek-Místek)

A16 z:16/1/2023
Náplň práce:
- vedení dispečinku přeprav v nákladní dopravě
- rozdělování práce, kontrola kvality a plnění úkolů
- zajišťování technické stránky provozu
- komunikace se zákazníkem
- kontrola dodržování BOZP a standardů kvality.
Požadujeme
- úplné středoškolské vzdělání
- komunikace v AJ podmínkou
- řidičské oprávnění skupiny C + E, profesní průkaz (není podmínkou)
- praxe v dopravě vítána
- spolehlivost, samostatnost, komunikativnost, flexibilitu, loajálnost
- zodpovědný přístup ke svěřeným úkolům.
Nabízíme
- zázemí v nadnárodní firmě s dobrou platební morálkou
- profesní růst a seberealizaci
- nástup ihned nebo dle dohody
- týden dovolené navíc
- příspěvek na penzijní nebo životní pojištění
- příspěvek na stravování
- zvýhodněný mobilní tarif pro rodinu
- PHM za zvýhodněné ceny
- produkty našich partnerů za zvýhodněné ceny.
Kontakt emailem, telefonicky.

Informace o společnosti ČSAD Frýdek - Místek a.s.

ČSAD Frýdek - Místek a.s.
Ostravská 264
Frýdek-Místek

IČO: 45192073
aktualizováno před více než rokem