Disponent / disponentka přeprav - skladníci, obsluha manipulačních vozíků, Hradec Králové

Doprava, Obchod a cestovní ruch, Výroba a provoz / Disponent / disponentka přeprav - skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Společnost Emons Česká republika s.r.o.

Místo pracoviště Náchodská 613, Hradec Králové
Minimální vzdělání ÚSO (vyučení s maturitou)
Výše ohodnocení 35 000 - 42 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Disponent / disponentka přeprav - skladníci, obsluha manipulačních vozíků (Náchodská 613, Hradec Králové)

- Náplň práce: V rámci směny bude disponent zodpovídat za správné rozdělení rozvozových tras a zásilek jednotlivým řidičům. Bude telefonicky i emailem komunikovat se zákazníky a koordinovat rozvozy a svozy. Část pracovního dne bude věnovat administrativě.
- Požadujeme: Německý nebo anglický jazyk B1,B2
- Dále nabízíme: Čerstvé ovoce a káva na pracovišti, zvýhodněné tankování pohoných hmot, stravenkový paušál v hodnotě 10,-CZK/den, služební telefon
V případě zájmu nám zašlete Váš životopis na email:

Benefity pracovní pozice

  • Dovolená navíc

Informace o společnosti Emons Česká republika s.r.o.

Emons Česká republika s.r.o.
Náchodská 613
Hradec Králové

IČO: 26393468
aktualizováno před 12 měsíci

Další pracovní nabídky v okrese Hradec Králové v oboru Doprava, Obchod a cestovní ruch, Výroba a provoz