Ekonom/ka (junior) - specialisté v oblasti ekonomie, Olomouc

Finance / Ekonom/ka (junior) - specialisté v oblasti ekonomie

Společnost Společnost Podané ruce o.p.s.

Místo pracoviště Dolní náměstí 200, Olomouc
Minimální vzdělání VŠ Bakalářské
Výše ohodnocení 30 000 - 40 000 Kč
Pracovní poměr práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek

Detail pracovní nabídky na pozici: Ekonom/ka (junior) - specialisté v oblasti ekonomie (Dolní náměstí 200, Olomouc)

Společnost Podané ruce o.p.s., pracoviště Dolní náměstí 2, 779 00 Olomouc, vypisuje výběrové řízení na místo:
Ekonom/ka (junior)
Úvazek 0,8-1,0 (dle dohody). Zástup za mateřskou a rodičovskou dovolenou.
Požadujeme
- VŠ vzdělání ekonomického zaměření,
- znalosti z oblasti ekonomiky a účetnictví,
- schopnost metodické a samostatné tvořivé práce, zejména v oblasti financování sociálních služeb, účetnictví NNO a tvorby rozpočtů a jejich vyúčtování,
- logické a analytické myšlení,
- znalost práce na PC, důraz klademe na pokročilou znalost Excelu,
- vysoké pracovní nasazení, odolnost vůči stresu,
- flexibilitu, zodpovědnost,
- týmovou spolupráci a komunikační schopnosti,
- schopnost se samostatně rozhodnout a převzít zodpovědnost za svá rozhodnutí,
- trestní bezúhonnost.
Náplň práce
- zpracování finančních rozpočtů,
- vyhodnocování hospodaření jednotlivých ekonomických sekcí,
- zpracování ekonomického rozboru sekce, vyhodnocení vývoje hospodaření sekce (plán/skutečnost),
správa rozpočtu a zpracovávání podkladů v rámci dotačních řízení.
Výhodou
· vzdělání a zkušenosti v oblasti účetnictví a financování nevýdělečných organizací,
· znalost ekonomického software VEMA,
· znalosti z oblasti financování sociálních služeb
· řidičský průkaz sk. B.
Nabízíme
- Smlouvu na HPP na dobu určitou do 30.4.2023 s možností prodloužení (zástup za mateřskou a rodičovskou dovolenou),
- hrubou mzdu dle úvazku, vzdělání a praxe 30 000 - 40 000 Kč,
- práci na HPP na 0,8-1,0 úvazek,
- místo výkonu práce: Olomouc,
- flexibilní začátek a konec pracovní doby,
- zodpovědnou a samostatnou práci,
- zázemí zavedené neziskové organizace.
Uzávěrka přihlášek: 31.1.2022
Plánovaný nástup: dle dohody
Další informace
Zájemci zašlou do 31.1.2022 strukturovaný životopis spolu s motivačním dopisem POUZE na e-mailovou adresu: do předmětu prosím uveďte "Výběrové řízení - Ekonom/ka". Vybraní uchazeči budou průběžně zváni k ústnímu pohovoru, který se bude konat po předchozí telefonické domluvě. Zařízení si ponechává právo výběrové řízení prodloužit, případně opakovat nebo zrušit. Kontaktní osoba: Mgr. Hana Rumanová, Tel.: +420 774 701 570.
S osobními údaji uchazeče, poskytnutými společnosti na základě tohoto inzerátu, bude nakládáno v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a rady 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů, a v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů. Tímto poskytnutím uchazeč zároveň dává svůj souhlas k tomu, aby společnost tyto osobní údaje zpracovávala výhradně k účelu, pro který byly poskytnuty, a po dobu nezbytnou k dosažení tohoto účelu.

Informace o společnosti Společnost Podané ruce o.p.s.

Společnost Podané ruce o.p.s.
Dolní náměstí 200
Olomouc
77900
IČO: 60557621
aktualizováno před více než 2 roky