Ekonom/ka - specialisté v oblasti podnikové ekonomie, Olomouc

Finance / Ekonom/ka - specialisté v oblasti podnikové ekonomie

Společnost OTSUKA BRANO s.r.o.

Místo pracoviště Železniční 570, Olomouc
Minimální vzdělání VŠ magisterské
Výše ohodnocení 28 000 - 35 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Ekonom/ka - specialisté v oblasti podnikové ekonomie (Železniční 570, Olomouc)

Pracoviště: Železniční č.p. 570/6, 779 00 Olomouc 9.
Japonsko-česká společnost Otsuka Brano, s.r.o. vyrábějící komponenty pro automobilový průmysl se sídlem v Olomouci hledá kolegu/kolegyni na pracovní pozici Ekonom.

Pracovní náplň:
Zodpovědnost za činnost ekonomického úseku:
-finance
-účetnictví
-controlling
-inventury
Příprava podkladů a analýz pro jednání
Sledování finančních toků jednotlivých projektů, včetně spolupráce s ostatními útvary při stanovení cenových kalkulací
Veškeré bankovní operace (platby, dealing…)
Sledování vybraných ekonomických ukazatelů a limitů
Roční účetní závěrka a zpracování podkladů pro audit

Požadujeme:
Vysokoškolské vzdělání ekonomické směru
Praxe v oboru min. 3 roky
Velmi dobrá znalost MS Office (Word, Excel, PowerPoint), ERP Helios výhodou
Znalost AJ slovem i písmem výhodou
Praxe na obdobné pozici v automotive výhodou
Výhodou ŘP skup. B

Nabízíme:
Práci na hlavní pracovní poměr
Mobilní telefon a notebook
Další benefity (příspěvek na penzijní připojištění, životní pojištění, závodní stravování, MULTI PASS CARD...)
Mzda 28000,- až 35000,- Kč/měsíc + čtvrtletní prémie - mzda je závislá na schopnostech, znalostech a praxi
Jednorázový bonus 5000,- Kč po úspěšném absolvování zkušební doby
Nástup možný ihned
Pracovní doba 7:30-16:00
Místo výkonu práce: Olomouc

Životopisy zasílejte POUZE na email

Informace o společnosti OTSUKA BRANO s.r.o.

OTSUKA BRANO s.r.o.
Železniční 570
Olomouc
77900
IČO: 28634977
aktualizováno před téměř 3 roky