Elektrikář / elektrikářka - stavební a provozní elektrikáři, Dobruška

Stavebnictví, Výroba a provoz / Elektrikář / elektrikářka - stavební a provozní elektrikáři

Společnost Město Dobruška

Místo pracoviště Za Universitou 857, Dobruška
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 22 990 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Elektrikář / elektrikářka - stavební a provozní elektrikáři (Za Universitou 857, Dobruška)

Kontakt telefonicky nebo e-mailem
Požadujeme:
- SOU v oboru
- vyhláška 50/78 Sb., § 6,7
- řidičský průkaz sk. C
- fyzická způsobilost (práce ve výškách, možnost zvedání těžkých břemen).
Náplň práce:
- údržba a opravy el. zařízení budov a veřejného osvětlení
- práce s vysokozdvižnou plošinou ve výškách.
Nabízíme:
- PP na dobu určitou s možností prodloužení
- pracovní doba od 6:00 do 14:30 hod.
- platové zařazení dle Nařízení vlády č.222/2010 Sb., pl. tř. 6, pl. st. 12 (po zkušební době možnost osobního ohodnocení v rozmezí od 3.000 - 7.000,- Kč).

Informace o společnosti Město Dobruška

Město Dobruška
Za Universitou 857
Dobruška

IČO: 274879
aktualizováno před asi 2 roky