Elektrotechnik / elektrotechnička - elektrotechnici a technici energetici, Pardubice

Výroba a provoz / Elektrotechnik / elektrotechnička - elektrotechnici a technici energetici

Společnost K a S, s.r.o.

Místo pracoviště Dražkovice 157, Pardubice
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 45 000 - 70 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Elektrotechnik / elektrotechnička - elektrotechnici a technici energetici (Dražkovice 157, Pardubice)

KaS, s.r.o. - distributor a výrobce chladicí techniky nabízí zájemcům uplatnění na pozici elektrotechnik pro chladicí zařízení.
Náplň práce : návrh, vývoj a výroba elektro instalací chladicích jednotek, zapojování rozvaděčů, systémy MaR, programování regulátorů, tvorba schémat a dokumentace, činnost duševní i manuální.
Požadujeme : vzdělání SŠ elektro, odborná zdatnost, tvořivost a zručnost
Nabízíme perspektivní práci ve stabilní a úspěšné společnosti, moderní pracovní prostředí a vybavení, podporu osobního růstu a vzdělávání, motivující odměňování a další zaměstnanecké výhody dle výsledků.
Životopisy zaíslejte na e-mail: do subjektu prosím uveďte "Elektrotechnik"

Požadavky

  • Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb. - řídící činnosti na elektrických zařízeních dle §7 vyhl. 50/78 Sb.
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
  • Práce s PC - autocad
  • Elektrotechnici a technici energetici

Informace o společnosti K a S, s.r.o.

K a S, s.r.o.
Dražkovice 157
Pardubice
53333
IČO: 49815334
aktualizováno před 24 dny

Odpověď na pracovní pozici Elektrotechnik / elektrotechnička - elektrotechnici a technici energetici