Expert coordinator - methods šps (m/ž) - odborní pracovníci organizace a řízení,

Administrativa / Expert coordinator - methods šps (m/ž) - odborní pracovníci organizace a řízení

Společnost ŠKODA AUTO a.s.

Místo pracoviště ŠKODA AUTO a.s. okr. Mladá Boleslav
Minimální vzdělání VŠ Bakalářské
Výše ohodnocení 50 000 - 80 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Expert coordinator - methods šps (m/ž) - odborní pracovníci organizace a řízení (ŠKODA AUTO a.s. okr. Mladá Boleslav)

Prvotní kontakt:
osobně :
tel +420326816804

Náplň práce
- koordinuje aplikaci předpisů a norem
- koordinuje aplikaci legislativy
- vyhodnocuje příležitosti a rizika
- koordinuje přípravu podkladů pro jednání
- vykonává expertní poradenskou činnost
- provádí benchmarking
- navrhuje nové metody a procesy relevantní pro svěřené projekty
- řídí náklady a investice
- požadujeme minimálně bakalářské vzdělání
- požadujeme znalost AJ na komunikativní úrovi, znalost dalších cizích jazyků výhodou
- zkušenosti z automobilového průmyslu či obdobnou pozicí výhodou

Informace o společnosti ŠKODA AUTO a.s.

ŠKODA AUTO a.s.

IČO: 177041
aktualizováno před 5 měsíci

Odpověď na pracovní pozici Expert coordinator - methods šps (m/ž) - odborní pracovníci organizace a řízení