Finanční poradce/poradkyně - finanční poradci specialisté, Liberec

Finance / Finanční poradce/poradkyně - finanční poradci specialisté

Společnost Finanční Institut s.r.o.

Místo pracoviště Felberova 4, Liberec
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 40 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Finanční poradce/poradkyně - finanční poradci specialisté (Felberova 4, Liberec)

Finanční Institut - společnost s rostoucím podílem na trhu a specialista na rodinné finance hledá kolegu na pozici Poradce pro rodinné finance.
Náplň práce:
- realizace smluvených schůzek s našimi klienty, které zajišťuje centrála společnosti
- spolupráce s analytickým oddělením
- nastavení optimálního portfolia klienta
- budování důvěrného vztahu s klientem
Požadujeme:
- ukončené SŠ nebo VŠ vzdělání – minimálně maturita nebo praxe v oboru
- pozitivní přístup k práci
- ŘP skupiny B, aktivní řidič
- licence PPZ od ČNB - výhodou
- výborné komunikační dovednosti
- uživatelskou znalost na PC
Nabízíme:
- zajištěnou klientelu callcentrem společnosti
- zázemí pobočky a veškerý servis zdarma
- pravidelná školení a workshopy
- přátelský tým, který Ti se vším pomůže
- pro šikovné poradce možnost kariérního růstu
V případě zájmu se do výběrového řízení přihlaste zasláním profesního CV na email popř. se hlaste telefonicky od 8.00 do 16.00 hod.

Informace o společnosti Finanční Institut s.r.o.

Finanční Institut s.r.o.
Felberova 4
Liberec
46005
IČO: 2191091
aktualizováno před téměř 3 roky