Fyzioterapeut - fyzioterapeuti bez specializace, Ostrava

Zdravotnictví / Fyzioterapeut - fyzioterapeuti bez specializace

Společnost Sociální služby Slezská Ostrava, příspěvková organizace

Místo pracoviště Chalupova 1, Ostrava
Minimální vzdělání Vyšší odborné
Výše ohodnocení 30 660 - 45 190 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Fyzioterapeut - fyzioterapeuti bez specializace (Chalupova 1, Ostrava)

Náplň práce:
- Aplikace fyzioterapeutických metod vedoucích k obnově a udržení zdraví klientů, stanovení fyzioterapeutických diagnóz, vyhodnocení výsledného efektu, provádění skupinových i individuálních rehabilitací, dle doporučení lékaře

Kvalifikační požadavky:
- Vysokoškolské vzdělání (Bc. či Mgr.) nebo vyšší odborné vzdělání (DiS.) v oboru fyzioterapie dle zákona č. 96/2004 Sb., v platném znění

Předpoklady:
- výpis z rejstříku trestů
- zdravotní způsobilost
- znalost práce na PC
- komunikační dovednosti
- laskavé a trpělivé chování k uživatelům
- schopnost samostatné i týmové práce
- organizační a řídící schopnosti
- praxe v oboru min. 5 let

Nabízíme:
- odpovídající platové ohodnocení - od 30 660 Kč do 45 190 Kč dle délky praxe, po zapracování přiznání osobního ohodnocení
- 5 týdnů dovolené
- zaměstnanecké benefity
- další vzdělávání v oboru
- pevná pracovní doba (7:00 - 15:30 h)
- možnost spolupodílet se na vytvoření nového pracovního prostředí

Předpokládaný nástup:
01.05.2022 - pracovní poměr na dobu určitou 1 rok, poté převedení na dobu neurčitou

Místo výkonu práce:
Domov pro seniory Antošovice, Chalupova 1/1, 711 00 Ostrava - Antošovice

Lhůta pro podání přihlášky:
do 31.03.2022 včetně

Způsob a místo podání:
Vyplněnou přihlášku k výběrovému řízení, životopis, výpis z evidence Rejstříku trestů, ověřenou kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání, ověřenou kopii osvědčení k výkonu zdravotnického povolání bez odborného dohledu doručte v zalepené obálce označené ,, VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ PO Č. 10/2022 NEOTVÍRAT'':

- OSOBNĚ: na adresu Riegrova 1/3, 711 00 Ostrava - Hrušov
- POŠTOU: na adresu Stará cesta 125/4, 711 00 Ostrava - Hrušov

Vyhlašovatel si vyhrazuje právo výběrového řízení i bez udání důvodu kdykoli v průběhu zrušit nebo nevybrat žádného z uchazečů

Bližší informace:
Mgr. Kateřina Krenželoková, tel: 601 698 591, e-mail:

Informace o společnosti Sociální služby Slezská Ostrava, příspěvková organizace

Sociální služby Slezská Ostrava, příspěvková organizace
Chalupova 1
Ostrava
71100
IČO: 10858083
aktualizováno před asi 2 roky