Hlavní účetní, Valašské Meziříčí

Finance, Administrativa / Hlavní účetní

Společnost PONAST spol. s r. o.

Místo pracoviště Na Potůčkách 163, Valašské Meziříčí
Minimální vzdělání ÚSV s maturitou
Výše ohodnocení 37 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Hlavní účetní (Na Potůčkách 163, Valašské Meziříčí)

Požadujeme: - VŠ/SŠ ekonomického směru
- výbornou znalost podvojného účetnictví
- znalost DPH a DPPO
- aktivní znalost práce na PC (MS Office)
- bezúhonnost, pečlivost, odpovědnost, spolehlivost
- šanci u výběrového řízení mají i absolventi - pokud je oslovilo účetnictví a chtějí se dále v této oblasti vzdělávat a zdokonalovat.
Náplň práce: vedení účetnictví výrobní firmy, vyhotovení účetní závěrky, zpracování DPH a DPPO
Nabízíme: zázemí stabilní české firmy, odměny v závislosti na výkonu a hospodaření, stravenkový paušál a příspěvek na penzijní pojištění, možnost výhodného firemního telefonního tarifu
Výběrové řízení proběhne formou testu s účtováním reálných dokladů a účetních případů firmy PONAST.
Životopisy zasílejte na: případné dotazy Ing. Jana Petrová, tel. 604 298 362
ov.26.6

Informace o společnosti PONAST spol. s r. o.

PONAST spol. s r. o.
Na Potůčkách 163
Valašské Meziříčí
75701
IČO: 47678232
aktualizováno před 10 měsíci