Inspektor qa - fyzikální chemici, chemici analytici, Bruntál

Věda a výzkum, Výroba a provoz / Inspektor qa - fyzikální chemici, chemici analytici

Společnost Macco Organiques, s.r.o.

Místo pracoviště Zahradní 1938, Bruntál
Minimální vzdělání VŠ Bakalářské
Výše ohodnocení 30 900 - 32 960 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Inspektor qa - fyzikální chemici, chemici analytici (Zahradní 1938, Bruntál)

místo výkonu práce : Zahradní 1938/46c, Bruntál
POŽADAVKY:
" VŠ chemického směru (analytická chemie výhodou)
" praxe v chemickém nebo farmaceutickém odvětví
" znalost práce na PC (Windows, Excel, PowerPoint)
" znalost systému jakosti ISO 9001:2015, HACCP, SVP (GMP) pro výrobu léčivých látek
" aktivní znalost anglického jazyka
" samostatnost, komunikativnost, flexibilita, týmová spolupráce
" řidičské oprávnění sk. B

NÁPLŇ PRÁCE:
" kontrola a schvalování výrobních a laboratorních záznamů
" kontrola a schvalování postupů pro jištění jakosti
" příprava zpráv pro jištění jakosti
" provádění interních a dodavatelských auditů
" práce s farmaceutickou legislativou (AJ)

NABÍZÍME:
" zázemí stabilní expandující společnosti vyvážející do více než 80 zemí světa
" možnost odborného růstu
" pracovní poměr na dobu neurčitou s tříměsíční zkušební dobou
" plný pracovní úvazek
" týdenní pracovní doba 37,5 hod. (7,5 hod./den)
" mzdové ohodnocení:
o nástupní měsíční mzda od 30.900 - 32.960,- Kč (v závislosti na kvalifikaci, délce praxe, znalostech a zkušenostech uchazeče) zahrnuje:
" tarifní mzdu
" měsíční odměnu
o pravidelný růst mzdy
o firemní benefity: roční prémie, čtvrtletní prémie, čerpání příspěvku na volnočasové aktivity formou elektronické platební karty, stravenkový paušál, příspěvky na dopravné do zaměstnání, na penzijní připojištění, týden dovolené navíc, pravidelný růst mzdy a jiné
" možnost ubytování

PŘEDPOKLÁDANÝ NÁSTUP: ihned/dle dohody

Hlásit se na e-mail nebo na tel. č. 555 530 312 /7,30 - 14,30 hod./
Osobní schůzky s vybranými vhodnými uchazeči jsou domlouvány individuálně telefonicky.
Z : 19.5.2021

Informace o společnosti Macco Organiques, s.r.o.

Macco Organiques, s.r.o.
Zahradní 1938
Bruntál
79201
IČO: 26819210
aktualizováno před více než 2 roky