Konstruktér/ka do slévárny - strojírenští technici projektanti, konstruktéři, Chvaletice

Výroba a provoz / Konstruktér/ka do slévárny - strojírenští technici projektanti, konstruktéři

Společnost KASI FOUNDRY a.s.

Místo pracoviště Průmyslová 490, Chvaletice
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 30 000 - 43 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Konstruktér/ka do slévárny - strojírenští technici projektanti, konstruktéři (Průmyslová 490, Chvaletice)

Nástup možný IHNED nebo dle dohody.
Náplň práce:
- konstrukce přípravků pro obrábění, lakovnu a aplikaci PUR
- konstrukce náhradních dílů a nových výrobků pro zákazníka
- konstrukce modelových zařízení
- využití SW simulující proces plnění a tuhnutí odlitků
Požadavky:
znalost programu Autodesk Inventor/obdobně (např. Solidworks) - konstrukce ve 3D, znalost NJ nebo AJ
První kontakt e-mailem.

Benefity pracovní pozice

  • Jiné výhody

Informace o společnosti KASI FOUNDRY a.s.

KASI FOUNDRY a.s.
Průmyslová 490
Chvaletice
53312
IČO: 6177930
aktualizováno před 24 dny