Sociální pracovník/pracovnice - sociální pracovníci v oblasti péče o seniory (kromě péče o zdravotně postižené), Nýdek

Zdravotnictví / Sociální pracovník/pracovnice - sociální pracovníci v oblasti péče o seniory (kromě péče o zdravotně postižené)

Společnost Obecně prospěšná společnost Důstojnost

Místo pracoviště Nýdek 100, Nýdek
Minimální vzdělání Vyšší odborné
Výše ohodnocení 28 000 - 34 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Sociální pracovník/pracovnice - sociální pracovníci v oblasti péče o seniory (kromě péče o zdravotně postižené) (Nýdek 100, Nýdek)

TŘ z:13/2/2024 a:20/3/2024
Náplň práce:
- provádění sociálního šetření
- zajišťování sociálního právního poradenství
- vedení příslušné dokumentace
- odpovědnost za kvalitu poskytované péče dle Standardů kvality
- vytváření podkladů a vyúčtování poskytovaných služeb a důchodů
- vyřizování příspěvků na péči
- vedení pokladny.
Požadujeme:
- VOŠ/VŠ vzdělání zaměřené na sociální práci, sociální a speciální pedagogiku
- způsobilost k právním úkonům, předložení výpisu z RT
- znalosti v oblasti sociálních služeb a standardů kvality sociálních služeb
- praxi v oboru
- dobré vyjadřovací a komunikační dovednosti
- řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič.
Nabízíme:
- 25 dnů dovolené, možnost stravování, mobilní telefon.
Kontakt telefonicky, emailem.

Požadavky

  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Benefity pracovní pozice

  • Jiné výhody

Informace o společnosti Obecně prospěšná společnost Důstojnost

Obecně prospěšná společnost Důstojnost
Nýdek 100
Nýdek

IČO: 28599110
aktualizováno před asi měsícem

Odpověď na pracovní pozici Sociální pracovník/pracovnice - sociální pracovníci v oblasti péče o seniory (kromě péče o zdravotně postižené)

Inzerent nezanechal emailový kontakt. V případě zájmu o pozici kontaktujte inzerenta na těchto kontaktech:
Nýdek 100 100
Nýdek