Laborant/ka - kontrolor/ka - chemičtí technici kontroly kvality, laboranti a pracovníci v příbuzných oborech, Velvary

Výroba a provoz / Laborant/ka - kontrolor/ka - chemičtí technici kontroly kvality, laboranti a pracovníci v příbuzných oborech

Společnost METAL TRADE COMAX, a.s.

Místo pracoviště Sídliště 420, Velvary
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 25 000 - 30 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Laborant/ka - kontrolor/ka - chemičtí technici kontroly kvality, laboranti a pracovníci v příbuzných oborech (Sídliště 420, Velvary)

Požadujeme:
Vyučení - technický směr výhodou
Praxe při kontrole kvality výroby vítána
Uživatelská znalost práce na PC
Aktivní a samostatný přístup k řešení problémů
Flexibilita a manuální zručnost
Ochota a schopnost pracovat v kolektivu

Náplň práce:
Kontrola v oblasti výroby lakovaných plechů
Vstupní, mezioperační a výstupní kontrola dle předepsaných postupů
Podílení se na řízení kvality
Práce v nepřetržitém pracovním režimu

Nabízíme:
Nástupní mzdu až 30 000 Kč + zákonné příplatky
13. plat a 5 týdnů dovolené
Docházkový bonus
Náborový příspěvek
Příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění
Práci v příjemném kolektivu a moderním prostředí
Dotované závodní stravování
Příspěvek na kartu Multisport
A další Benefity

Telefonický kontakt viz výše Po - Pá: 7:00 - 16:00 hod.
Životopisy posílejte na výše uvedený e-mail.

Informace o společnosti METAL TRADE COMAX, a.s.

METAL TRADE COMAX, a.s.
Sídliště 420
Velvary
27324
IČO: 49684442
aktualizováno před asi měsícem