Lakýrník kovů - lakýrníci a natěrači kovů, kovových výrobků, Rožnov pod Radhoštěm

Výroba a provoz, Služby / Lakýrník kovů - lakýrníci a natěrači kovů, kovových výrobků

Společnost ESPO, s.r.o.

Místo pracoviště Dopravní 2831, Rožnov pod Radhoštěm
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 26 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Lakýrník kovů - lakýrníci a natěrači kovů, kovových výrobků (Dopravní 2831, Rožnov pod Radhoštěm)

Náplň práce:
- manipulace v lakovně s výrobky před, při a po lakování
- obsluha lakovny
- nanášení povrchů ruční pistolí, tužení barvy
- maskování výrobků k lakování
- broušení, tmelení výrobků před lakováním
- provádění měření tloušťky barvy
Požadavky:
- praxe s práškovým lakováním nebo s lakováním na mokro, natíráním, tmelením, stříkáním a úpravou různých výrobků výhodou
- manuální zručnost, samostatnost.
Nabízíme:
- jistota práce ve stabilní společnosti, nástup možný ihned /dohodou, pro dojíždějící příspěvek na dopravu, stravenky.
- mzda je pouze orientační a bude upřesněna na základě zkušeností uchazeče.
První kontakt: telefonicky (po-pá 8-16 h.), emailem.
ov. 20.7.

Informace o společnosti ESPO, s.r.o.

ESPO, s.r.o.
Dopravní 2831
Rožnov pod Radhoštěm
75661
IČO: 61246085
aktualizováno před téměř 3 roky