Montážní dělníci/ce elektrických, energetických a elektronických zařízení - montážní dělníci elektrických a energetických zařízení, Kaplice

Výroba a provoz / Montážní dělníci/ce elektrických, energetických a elektronických zařízení - montážní dělníci elektrických a energetických zařízení

Společnost PVS Group s.r.o.

Místo pracoviště Omlenická 179, Kaplice
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 20 160 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Montážní dělníci/ce elektrických, energetických a elektronických zařízení - montážní dělníci elektrických a energetických zařízení (Omlenická 179, Kaplice)

Montážní dělníci/ce elektrických, energetických a elektronických zařízení - vzdělání základní, pracoviště Kaplice, plný úvazek, zaměstnání na dobu neurčitou. Hrubá mzda od 20160,-- Kč. Požadavky: nutný dobrý zdravotní stav, manuální zručnost, spolehlivost, pečlivost, odpovědnost, pracovitost, bezúhonnost.
Náplň práce: jedná se o ruční pájení, ruční osazování plošného spoje součástkami, montáž podskupin a skupin elektronických výrobků.
Kontakt: Nemesh Jana, tel.: 776 887 112, e-mail:
Volat od 8:00-16:00 všední dny. Ověřeno 20.12.2021

Informace o společnosti PVS Group s.r.o.

PVS Group s.r.o.
Omlenická 179
Kaplice
38241
IČO: 27121852
aktualizováno před 10 měsíci