Montážní dělníci - montážní dělníci výrobků ze skla a keramiky, Valašské Meziříčí

Výroba a provoz / Montážní dělníci - montážní dělníci výrobků ze skla a keramiky

Společnost SCHOTT CR, s.r.o.

Místo pracoviště Zašovská 850, Valašské Meziříčí
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 25 500 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Montážní dělníci - montážní dělníci výrobků ze skla a keramiky (Zašovská 850, Valašské Meziříčí)

POŽADUJEME: manuální zručnost pro jemnou práci, osobní zodpovědnost za kvalitu.
NÁPLŇ PRÁCE: montáž různých typů výrobků z optických kabelů a vláken,
sestavování prvků prostřednictvím montážních zařízení a strojů, jakož i spojování prvků zaléváním a slepováním, výstupní kontrola, balící práce.
NABÍZÍME: penzijní připojištění, cafeterie, měsíční prémie, příplatky nad rámec Zákoníku práce, 25 dní dovolené, dotované stravování, roční bonus.
PRVNÍ KONTAKT: telefonicky na čísle 601 361 735 v době od 8:00-15:00 hodin nebo e-mailem na

ov. 4.4.

Informace o společnosti SCHOTT CR, s.r.o.

SCHOTT CR, s.r.o.
Zašovská 850
Valašské Meziříčí
75701
IČO: 64609855
aktualizováno před asi měsícem

Odpověď na pracovní pozici Montážní dělníci - montážní dělníci výrobků ze skla a keramiky