Montážní dělník- dělnice - montážní dělníci ostatních výrobků, Vrchlabí

Výroba a provoz / Montážní dělník- dělnice - montážní dělníci ostatních výrobků

Společnost ARGO-HYTOS s.r.o.

Místo pracoviště Dělnická 1306, Vrchlabí
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 24 800 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Montážní dělník- dělnice - montážní dělníci ostatních výrobků (Dělnická 1306, Vrchlabí)

MONTÁŽNÍ DĚLNÍK- DĚLNICE
Směnnost: třísměnný pracovní režim
Vzdělání: SŠ strojírenské zaměření (minimálně výuční list)
Náplň práce: Vaší hlavní činností bude kompletace výrobků a jejich finální montáž, kontrola zadaných parametrů dle výkresové dokumentace.
Požadavky: Orientace v technické dokumentaci, manuální zručnost, spolehlivost a časová flexibilita
Nabízíme: Práci v dynamicky se rozvíjející společnosti, vybavení pracovišť na vysoké technické úrovni, práci v příjemném pracovním prostředí, možnost profesního růstu, zaměstnanecké benefity:
- 25 dní dovolené
- odměny před dovolenou a Vánocemi
- Sick Day
- dotované stravování v závodní jídelně od 35 Kč/e-stravenka
- dotovaný sortiment v nápojových a jídelních automatech
- příspěvek na penzijní připojištění až 1000 Kč/měsíc
- Cafeterie Benefity ARGO-HYTOS 12 000 Kč/rok
- výhodné mobilní tarify až 10 čísel pro jednoho zaměstnance
- záloha na mzdu kdykoliv jednoduše on-line
- věrnostní příspěvky
- firemní akce
- dny zdraví
- vzdělávací kurzy a školení
- jazyková výuka
- stipendijní programy pro studenty
Nástup: ihned

V případě zájmu prosím zasílejte životopisy na e-mail:
Mzda dle platných mzdových předpisů (od 25.000 Kč + přípatky za směnnost)

Informace o společnosti ARGO-HYTOS s.r.o.

ARGO-HYTOS s.r.o.
Dělnická 1306
Vrchlabí
54301
IČO: 47452498
aktualizováno před asi 2 měsíci