Montážní dělník/dělnice - operátor/ka výroby - montážní dělníci výrobků z kovů, Velemyšleves

Výroba a provoz / Montážní dělník/dělnice - operátor/ka výroby - montážní dělníci výrobků z kovů

Společnost Hitachi Astemo Czech, s.r.o.

Místo pracoviště Velemyšleves-Průmyslová zóna Triangle 60, Velemyšleves
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 20 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Montážní dělník/dělnice - operátor/ka výroby - montážní dělníci výrobků z kovů (Velemyšleves-Průmyslová zóna Triangle 60, Velemyšleves)

čtyřsměnný (nepřetržitý)provoz
Náplň práce:
-obsluha stacionárních strojů a zařízení
-práce se záznamovou dokumentací
Požadujeme:
-samostatnost, spolehlivost, pečlivost při práci
-ochota pracovat ve směnném provozu,
-zdravotní způsobilost
-praxe na obdobné pozici výhodou
Zaměstnanecké výhody: Odměna za splnění pracovní doby, dovolená nad rámec zákoníku práce, příspěvek na volnočasové aktivity, příspěvek na dojíždění, 13.mzda, dotované stravování, výkonnostní bonus
kontakt: tel.: 778471633 po-pá 9,00-15,00 hod, e-mail:

Benefity pracovní pozice

  • Naturální výhody
  • Jízdní výhody
  • Dovolená navíc
  • Zvláštní prémie
  • Jiné výhody

Informace o společnosti Hitachi Astemo Czech, s.r.o.

Hitachi Astemo Czech, s.r.o.
Velemyšleves-Průmyslová zóna Triangle 60
Velemyšleves
43801
IČO: 27578330
aktualizováno před 6 dny

Odpověď na pracovní pozici Montážní dělník/dělnice - operátor/ka výroby - montážní dělníci výrobků z kovů