Montážní technik - technici v ostatních průmyslových oborech jinde neuvedení, Týniště nad Orlicí

Výroba a provoz / Montážní technik - technici v ostatních průmyslových oborech jinde neuvedení

Společnost FRUTIGER CZ s.r.o.

Místo pracoviště V. Opatrného 972, Týniště nad Orlicí
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 38 000 - 45 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Montážní technik - technici v ostatních průmyslových oborech jinde neuvedení (V. Opatrného 972, Týniště nad Orlicí)

Kontakt zasláním životopisu na e-mail
Požadavky:
- vyučení v oboru elektro nebo strojírenském výhodou
- orientace ve výkresové dokumentaci
- manuální zručnost, samostatnost
- fyzická zdatnost - fyzicky náročnější práce, zvedání těžkých břemen.
Náplň práce:
- montáž mycích zařízení pro podvozky nákladních vozidel .
Nabízíme:
- práci na HPP, zázemí stabilní společnosti
- balíček benefitů (příspěvek na jazykový kurz, kulturu...)
- penzijní a životní pojištění, 25 dní dovolené.

Benefity pracovní pozice

  • Dovolená navíc
  • Jiné výhody

Informace o společnosti FRUTIGER CZ s.r.o.

FRUTIGER CZ s.r.o.
V. Opatrného 972
Týniště nad Orlicí
51721
IČO: 27524736
aktualizováno před více než rokem