Mzdový / mzdová účetní - odborní účetní mzdoví, Prostějov

Finance, Administrativa / Mzdový / mzdová účetní - odborní účetní mzdoví

Společnost GALA a.s.

Místo pracoviště Západní 1, Prostějov
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 27 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Mzdový / mzdová účetní - odborní účetní mzdoví (Západní 1, Prostějov)

Osobní kontakt po telefonické domluvě, paní Hana Lambot Wiesinger, tel.: 736 510 793 (volat Po-Pá 8:00-14:00 hod.), životopisy zasílejte do 14.3.2021 na e-mail: Pracovní doba: 7:00-15:00 hod. (možné se na pracovní době domluvit). Pracoviště: Západní 1/75 Prostějov-Krasice.
Požadujeme: znalost agendy mzdové účtárny, praxe na obdobné pozici výhodou, řidičský průkaz sk. B, samostatnost, spolehlivost, loajalitu.
Náplň práce: vedení kompletní agendy mzdové účtárny společnosti, zpracování mezd úkolových a měsíčních.
Nabízíme: příspěvek na stravování, podíl na hospodářském výsledku společnosti.

Informace o společnosti GALA a.s.

GALA a.s.
Západní 1
Prostějov
79604
IČO: 49969820
aktualizováno před asi 3 roky