Nákupčí - technik, kontrolor kvality - nákupčí, Pardubice

Obchod a cestovní ruch / Nákupčí - technik, kontrolor kvality - nákupčí

Společnost JP-KONTAKT, s.r.o.

Místo pracoviště Dašická 1797, Pardubice
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 25 000 - 40 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Nákupčí - technik, kontrolor kvality - nákupčí (Dašická 1797, Pardubice)

Vyrábíme festovní nábytek pro nemocnice, školy a firmy. Jsem 100% česká firma a zakládáme si na tom. Stejně jako na zaměstnávání lidí se zdravotním postižením, držení dohod a letitých vztazích se zákazníky.
Požadujeme:
- SŠ/VŠ technického směru
- komunikační dovednosti na vysoké úrovni
- samostatnost, spolehlivost a pečlivost
- schopnost týmové práce
- ochotu učit se novým věcem
- znalost grafických programů výhodou
- praxi v oblasti nákupu/prodeje výhodou
Pracovní náplň:
Vyhledávání nových produktů mezi dodavateli. Posuzování kvality a provedení výrobků. Řešení technických problomů a kvality dodávek. Zpracování technické dokumentace k produktům. Zlepšování (inovace) stávajících produktů. Kooperace s interními úseky firmy.
Nabízíme:
zajímavou pracovní náplň; zázemí stabilní a dlouhodobě se rozvíjející společnosti; možnost pracovního uplatnění v dobrém kolektivu; flexibilní pracovní dobu; nástup možný ihned.

První kontakt e-mailem

Informace o společnosti JP-KONTAKT, s.r.o.

JP-KONTAKT, s.r.o.
Dašická 1797
Pardubice
53003
IČO: 25922378
aktualizováno před více než rokem