Nástrojaři, Valašské Meziříčí

Výroba a provoz / Nástrojaři

Společnost CIE METAL CZ, s.r.o.

Místo pracoviště Hranická 328, Valašské Meziříčí
Minimální vzdělání ÚSO (vyučení s maturitou)
Výše ohodnocení 35 000 - 40 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Nástrojaři (Hranická 328, Valašské Meziříčí)

NÁSTROJAŘI
Nástup možný ihned.
POŽADUJEME: praxe na stejné pozici v posledních letech
NÁPLŇ PRÁCE: provádí opravy a preventivní údržbu nástrojů
Dvousměnný provoz Po - Pá
NABÍZÍME: 5 dnů dovolené navíc, stravenky v hodnotě 140 - 180 Kč/den plně hrazené zaměstnavatelem, příspěvek na autobusovou a vlakovou dopravu, náborový příspěvek ve výši 50.000 Kč.
PRVNÍ KONTAKT: životopis zasílejte e-mailem na:
ov. 12.3.

Benefity pracovní pozice

  • Dovolená navíc
  • Podnikové stravování
  • Jízdní výhody

Informace o společnosti CIE METAL CZ, s.r.o.

CIE METAL CZ, s.r.o.
Hranická 328
Valašské Meziříčí
75701
IČO: 26871009
aktualizováno před asi 2 měsíci