Obchodní poradce pro jižní čechy a moravu - obchodní zástupci, Ústí nad Labem

Obchod a cestovní ruch, Finance / Obchodní poradce pro jižní čechy a moravu - obchodní zástupci

Společnost Daniel Kadlec

Místo pracoviště Přístavní 432, Ústí nad Labem
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 17 000 - 40 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Obchodní poradce pro jižní čechy a moravu - obchodní zástupci (Přístavní 432, Ústí nad Labem)

Místo výkonu práce: Přístavní č.p. 432/8, Krásné Březno, Ústí nad Labem - jižní Čechy a Moravu
Náplň práce: naprostá samostatná činnost v oblasti pestrého, zajímavého a nezvyklého sortimentu, vedení databáze zakázek, zpracovávání nabídek a objednávek, vlastní tvorba itineráře, vyhledávání zákazníků a osobní kontakt s nimi, většina času na cestách, avšak součinnost s dalšími zaměstnanci v přátelském kolektivu, nutná znalost práce na PC, orientace v běžných matematických operacích, nutná flexibilita, řidičský průkaz skupiny B a dobrá orientace v silničním provozu,
Požadujeme trestně bezúhonou osobu, přátelské vystupováním a slušným vzhledem, fyzicky zdatného, tělesně a duševně zdravého člověka spolehlivého, samostatného, zodpovědného, s ochotou učit se a maximální loajalitou vůči firmě, po zaučení požadujeme produktovou znalost a dokonalý přehled ve své činnosti, nabízíme fixní plat 17.000 + provize z obratu a zisku
Kontakt: na e-mail.

Informace o společnosti Daniel Kadlec

Daniel Kadlec
Přístavní 432
Ústí nad Labem
40007
IČO: 4417097
aktualizováno před více než 2 roky