Obchodní zástupci, Zlín

Obchod a cestovní ruch, Finance / Obchodní zástupci

Společnost Clear World s.r.o.

Místo pracoviště Zlín
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 35 000 - 80 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Obchodní zástupci (Zlín)

Nástup možný IHNED

Požadujeme: min. SŠ vzdělání, praxe vítaná, schopnost komunikovat a samostatně se rozhodovat, ŘP podmínkou

Náplň: rozvíjení obchodních aktivit, získávání nových zákazníků a péče o stávající + smlouvy, spolupráce s ostatními úseky společnosti

Nabízíme: zázemí, možnost seberealizace, odpovídající platové ohodnocení.

Pružná pracovní doba

Požadavky

  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Informace o společnosti Clear World s.r.o.

Clear World s.r.o.

Zlín

IČO: 28823052
aktualizováno před asi měsícem

Odpověď na pracovní pozici Obchodní zástupci

Zlín