Obraběč/ka kovů - seřizovači a obsluha konvenčních strojů na broušení, Velké Losiny

Výroba a provoz / Obraběč/ka kovů - seřizovači a obsluha konvenčních strojů na broušení

Společnost KUBÍČEK VHS, s.r.o.

Místo pracoviště Maršíkovská 615, Velké Losiny
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 26 000 - 35 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Obraběč/ka kovů - seřizovači a obsluha konvenčních strojů na broušení (Maršíkovská 615, Velké Losiny)

Náplň práce:
- obrábění na konvenčním soustruhu
- osluha a seřizování odvalovacích frézek, vrtačky, obrážečky, atd.

Požadujeme:
- vyučen jako obráběč kovů
- čtení výkresové dokumentace a znalost nástrojů
- zodpovědnost a chuť pracovat
- přesnost a samostatnost

Nabízíme:
- zázemí stabilní české společnosti s dlouholetou tradicí
- jednosměnný provoz, pracovní doba od 6:00 do 14:30 hod
- roční odměny
- mimořádné odměny k pracovnímu a životnímu jubileu, odměna k odchodu do důchodu, odměna k narození dítěte zaměstnance
- příspěvek na penzijní připojištění a životní pojištění pro stálé zaměstnance 1000,- Kč měsíčně
- zvýhodněný mobilní tarif pro zaměstnance i jejich rodiny
- služby firemního pneuservisu

Kontakt: telefonicky PO-PÁ 8:00 - 14:00, e-mailem.

Benefity pracovní pozice

  • Podnikové stravování
  • Dovolená navíc
  • Jiné výhody

Informace o společnosti KUBÍČEK VHS, s.r.o.

KUBÍČEK VHS, s.r.o.
Maršíkovská 615
Velké Losiny
78815
IČO: 26808919
aktualizováno před 25 dny

Odpověď na pracovní pozici Obraběč/ka kovů - seřizovači a obsluha konvenčních strojů na broušení

Maršíkovská 615 615