Obráběč/ka-nástrojař/ka (soustružník) - seřizovači a obsluha obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích), České Budějovice

Výroba a provoz / Obráběč/ka-nástrojař/ka (soustružník) - seřizovači a obsluha obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích)

Společnost MOTOR JIKOV Fostron a.s.

Místo pracoviště Kněžskodvorská 2277, České Budějovice
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 30 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Obráběč/ka-nástrojař/ka (soustružník) - seřizovači a obsluha obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích) (Kněžskodvorská 2277, České Budějovice)

Místo výkonu práce: České Budějovice.
Zkušební doba: 3 měsíce.
Náplň práce: výroba a úprava rotačních dílců dle technické dokumentace.
Požadujeme: znalost práce na klasickém soustruhu (řezání závitů, zápichy, řezné podmínky nástrojů); znalost měřidel (posuvka, mikrometr); čtení výkresové dokumentace; práce se strojnickými tabulkami.
Vzdělání: střední odborné (obor mechanik-seřizovač, frézař, obráběč kovů apod.).
Délka požadované praxe v oboru: 1 rok.
Další specifikace: zodpovědnost za odvedou práci ; spolehlivost, flexibilita, samostatnost; loajálnost vůči firmě.
Nabízíme: možnost dalšího vzdělávání a zvyšování kvalifikace, dobré platové podmínky vč. systému odměn.
Benefity: 5 týdnů dovolené, odměny za pracovní věrnost firmě, příspěvek na penzijní připojištění, sociální výpomoc v mimořádných životních situacích, bezúročné půjčky na bytové účely, příspěvek na závodní stravování.
Nástup: možný ihned.
Kontakt: Blanka Novotná, tel. 389 016 222, 602 355 341; e-mail

Benefity pracovní pozice

  • Dovolená navíc
  • Zvláštní prémie
  • Jiné výhody
  • Podnikové stravování

Informace o společnosti MOTOR JIKOV Fostron a.s.

MOTOR JIKOV Fostron a.s.
Kněžskodvorská 2277
České Budějovice
37004
IČO: 26024501
www.motorjikov.com
aktualizováno před 16 dny

Odpověď na pracovní pozici Obráběč/ka-nástrojař/ka (soustružník) - seřizovači a obsluha obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích)