Obráběč kovů, dělník v kovovýrobě - seřizovači a obsluha ostatních obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích), Žamberk

Výroba a provoz / Obráběč kovů, dělník v kovovýrobě - seřizovači a obsluha ostatních obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích)

Společnost JOSEF STRNAD, spol. s r.o.

Místo pracoviště Lipová 566, Žamberk
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 18 500 - 22 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Obráběč kovů, dělník v kovovýrobě - seřizovači a obsluha ostatních obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích) (Lipová 566, Žamberk)

PRACOVNÍ NÁPLŇ: dělník v kovovýrobě (soustruh, frézka, vrtačka, bruska,…)
PRACOVNÍ DOBA: 7:00 - 15:30 hod
POŽADUJEME:
- odbornost ve strojírenství
- spolehlivost, komunikativnost, manuální zručnost, samostatnost, pečlivost
- praxe vítána
NABÍZÍME:
- příspěvek na závodní stravování
- zaměstnání ve stabilní společnosti
- finanční ohodnocení odpovídající pracovním výsledkům a další benefity
- na základě vzájemné dohody lze pracovní poměr prodloužit na dobu neurčitou

Informace o společnosti JOSEF STRNAD, spol. s r.o.

JOSEF STRNAD, spol. s r.o.
Lipová 566
Žamberk
56401
IČO: 42194172
aktualizováno před více než 2 roky