Obsluha elektroenergetických zařízení s náborovým příspěvkem - provozní elektromechanici, Ústí nad Labem

Výroba a provoz / Obsluha elektroenergetických zařízení s náborovým příspěvkem - provozní elektromechanici

Společnost Spolek pro chemickou a hutní výrobu, akciová společnost

Místo pracoviště Revoluční 1930, Ústí nad Labem
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 30 000 - 35 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Obsluha elektroenergetických zařízení s náborovým příspěvkem - provozní elektromechanici (Revoluční 1930, Ústí nad Labem)

Místo výkonu práce: Revoluční 1930/86, 400 32 Ústí nad Labem
Pracovní náplň:
obsluha elektrických zařízení provozu Energetiky
manipulace na zařízeních včetně úprav provozně technických a technologických předpisů
zachází s technologickým zařízením dle technických a technologických předpisů
kontroluje a provádí záznamy o chodu zařízení a spotřebách energií
Požadujeme:
SO, ÚSO obor elektro
praxe v oboru výhodou
oprávnění min. § 6 dle vyhl. 50/78 Sb.
oprávnění pro činnosti "nad 1000V" dle vyhlášky 50/78 Sb. výhodou
řidičský průkaz sk. B
nepřetržitý provoz 12ti hodinové směny
Nabízíme:
Náborový příspěvek - dle pravidel společnosti.
Zvýhodněné stravování, 5 týdnů dovolené, zvýhodněná rekreace, příspěvek na penzijní připojištění po 1 roce, zaměstnanecké SIM karty i pro rodinné příslušníky po 6 měs.
Kontakt:
telefonicky

Informace o společnosti Spolek pro chemickou a hutní výrobu, akciová společnost

Spolek pro chemickou a hutní výrobu, akciová společnost
Revoluční 1930
Ústí nad Labem
40001
IČO: 11789
aktualizováno před více než 2 roky