Obsluha - programátor/programátorka - obsluha ostatních stacionárních strojů a zařízení jinde neuvedená, Kostelec na Hané

Výroba a provoz / Obsluha - programátor/programátorka - obsluha ostatních stacionárních strojů a zařízení jinde neuvedená

Společnost BEXIM PALETTEN s.r.o.

Místo pracoviště Smržická 871, Kostelec na Hané
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 150 Kč / hodinu

Detail pracovní nabídky na pozici: Obsluha - programátor/programátorka - obsluha ostatních stacionárních strojů a zařízení jinde neuvedená (Smržická 871, Kostelec na Hané)

Životopisy zasílat na email: nebo na email: Místo výkonu práce: Kostelec na Hané. Pracovní doba: dvousměnný provoz
Požadavky: vzdělání v oboru strojírenství (alespoň vyučen bez maturity), dobrý zdravotní stav, vysoké pracovní nasazení, zkušenosti na obdobné pozici výhodou, flexibilita, spolehlivost, ochota učit se novým věcem, zodpovědný přístup k práci, manuální zručnost, ochota práce přesčas, orientace ve výkresové dokumentaci, ochota pracovat ve dvousměnném provozu (občasná sobotní směna), být týmovým hráčem
Náplň práce: obsluha a seřizování laserového řezacího zařízení ADIGE a automatického svařovacího stroje na výrobu drátěných sítí, obsluha, seřizování, programovani, chystání materiálu pro výrobu, přípravné, obslužné a manipulační práce, čištění strojů a zařízení včetně spolupráce při údržbě, kompletace zakázek, práce s výkresovou dokumentací , spolupráce s konstruktérem a obchodním oddělením
Nabízíme: práce na hlavní pracovní poměr, měsíční prémie až 25% (50Kč/hod), 24 dní dovolené ročně, pitný režim na pracovišti , firemní akce (letní fotbal, dětský den, vánoční večírek...), náborový příspěvek, příspěvek za doporučení zaměstnance, praní firemního oblečení

Informace o společnosti BEXIM PALETTEN s.r.o.

BEXIM PALETTEN s.r.o.
Smržická 871
Kostelec na Hané
79841
IČO: 25338331
aktualizováno před téměř 3 roky