Obsluha strojů - armovna - obsluha ostatních manipulačních zařízení (kromě obsluhy vysokozdvižných vozíků), Vrdy

Doprava, Obchod a cestovní ruch, Výroba a provoz / Obsluha strojů - armovna - obsluha ostatních manipulačních zařízení (kromě obsluhy vysokozdvižných vozíků)

Společnost GOLDBECK Prefabeton s.r.o.

Místo pracoviště Chrudimská 42, Vrdy
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 30 400 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Obsluha strojů - armovna - obsluha ostatních manipulačních zařízení (kromě obsluhy vysokozdvižných vozíků) (Chrudimská 42, Vrdy)

Náplň práce: Obsluha rovnaček, ohýbaček a stříhaček betonářské oceli. Příprava oceli pro armatury výrobků dle denního plánu.
Požadavky a předpoklady: Základní/učňovské/středoškolské vzdělání. Ochota pracovat ve směnném provozu. Znalost výkresové dokumentace výhodou, ne však podmínkou.
Nabízíme: Práce na HPP. Nástupní mzda od 30.400,- Kč + měsíční příplatky a prémie. Stabilita a zázemí nadnárodního koncernu Goldbeck.

Zaměstnanecké výhody: 25 dní dovolené, dotované stravování, půlroční firemní bonus

V případě zájmu pište na uvedený email, nebo volejte v době 7 - 14,30 hodin nebo se dostavte osobně na adresu Chrudimská 42, Vrdy, 7-14:00 hod.

Benefity pracovní pozice

  • Dovolená navíc
  • Podnikové stravování

Informace o společnosti GOLDBECK Prefabeton s.r.o.

GOLDBECK Prefabeton s.r.o.
Chrudimská 42
Vrdy
28571
IČO: 49823329
aktualizováno před 8 měsíci