Odb. koordinátor řízení projektů prodeje (m/ž) - odborní pracovníci organizace a řízení,

Administrativa / Odb. koordinátor řízení projektů prodeje (m/ž) - odborní pracovníci organizace a řízení

Společnost ŠKODA AUTO a.s.

Místo pracoviště ŠKODA AUTO a.s. okres Mladá Boleslav
Minimální vzdělání VŠ Bakalářské
Výše ohodnocení 60 000 - 120 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Odb. koordinátor řízení projektů prodeje (m/ž) - odborní pracovníci organizace a řízení (ŠKODA AUTO a.s. okres Mladá Boleslav)

Prvotní kontakt:
Osobně
tel.: 326 816 804,

Náplň práce:
- Stanovuje metodiku odborné problematiky a její rozvoj - v rámci svěřené oblasti, růstová strategie, další projekty, metodika řízení projektových standardů,
- metodicky řídí odbornou problematiku a její rozvoj - v rámci svěřené oblasti, růstová strategie, další projekty, metodika řízení projektových standardů,
- koordinuje zpracování podkladů pro jednání,
- kontroluje průběh realizace projektů z hlediska obsahu, nákladů, kvality a termínů,
- vyhodnocuje šance a rizika v odborné problmeatice - v rámci své působnosti, projekty, růstová strategie,
- koordinuje realizaci opatření/rozhodnutí z grémií,
- koordinuje aplikaci zákonů a právních předpisů,
- požadujeme minimálně bakalářské vzdělání,
- požadujeme AJ na komunikativní úrovni, znalost dalších cizích jazyků výhodou,
- zkušenosti s vedením projektů v automobilovém průmyslu výhodou.

Informace o společnosti ŠKODA AUTO a.s.

ŠKODA AUTO a.s.

IČO: 177041
aktualizováno před 14 dny

Odpověď na pracovní pozici Odb. koordinátor řízení projektů prodeje (m/ž) - odborní pracovníci organizace a řízení