Odborní pracovníci / lékaři - epidemiologové - specialisté v oblasti ochrany veřejného zdraví, Praha

Zdravotnictví / Odborní pracovníci / lékaři - epidemiologové - specialisté v oblasti ochrany veřejného zdraví

Společnost Státní zdravotní ústav

Místo pracoviště Šrobárova 49, Praha
Minimální vzdělání VŠ magisterské
Výše ohodnocení 27 250 - 57 130 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Odborní pracovníci / lékaři - epidemiologové - specialisté v oblasti ochrany veřejného zdraví (Šrobárova 49, Praha)

Kynčl Jan MUDr. Ph.D. , tel.: 267 082 891, e-mail:

Hlavní náplň: odborná práce v oboru epidemiologie infekčních nemocí včetně spolupráce s MZ ČR, KHS a mezinárodními organizacemi, zpracování a analýza dat z informačních systémů hygienické služby
Požadujeme: VŠ vzdělání - medicínského nebo přírodovědného zaměření, praxe nebo atestace v oboru epidemiologie či hygiena a epidemiologie (nebo absolvování kurzu AKK) výhodou, schopnost samostatné vědecké práce a publikační činnost, uživatelská znalost práce na PC, znalost AJ nezbytná, nutná znalost ČJ slovem a písmem. Platové zařazení podle praxe a nařízení vlády č. 341/2017 Sb.

Zaměstnanecké výhody: Pružná pracovní doba, příspěvek na stravování, dovolená v délce 5 týdnů, indispoziční volno, karta MultiSport, firemní školka

Informace o společnosti Státní zdravotní ústav

Státní zdravotní ústav
Šrobárova 49
Praha
10000
IČO: 75010330
aktualizováno před 11 měsíci