Operátor cnc/ operátorka cnc - seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů, Olomouc

Výroba a provoz / Operátor cnc/ operátorka cnc - seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů

Společnost ALW INDUSTRY, s.r.o.

Místo pracoviště U panelárny 594, Olomouc
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 20 900 - 28 900 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Operátor cnc/ operátorka cnc - seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů (U panelárny 594, Olomouc)

ALW INDUSTRY s.r.o. je ryze česká společnost, která byla založena v roce 1994. Firma disponuje s technologií vysokotlakového lití hliníkových slitin a také používá inovativní technologii THIXOMOLDING® pro lisování slitin hořčíku.
Mezi naše typické produkty patří paraboly pro automobilové světlomety, chladiče pro elektroniku, tvarově velmi složité díly, ale i několik kilogramů těžké odlitky.

Nepřetržitý provoz 6:00-18:00 a 18:00-6:00
(krátký a dlouhý týden)

Náplň práce:
Obsluha seřízených CNC
Obsluha seřízených CNC, provádění základních výrobních a kontrolních operací
Základní korekce stroje
Příprava stroje pro výrobu dílů
Kontrola výrobků dle vzorových kusů
Čtení údajů z různých měřících a kontrolních přístrojů
Evidování shodných a neshodných výrobků
Vedení základní výrobní dokumentace
Zásobení potřebným materiálem v rámci interního skladu

Co očekáváme:
Vyučen v oboru výhodou
Praxe na obdobné pozici výhodou
Manuální zručnost a pracovitost
Spolehlivost a flexibilita
Základní znalost strojů
Dobrá pracovní morálka

Co nabízíme:
Stabilní a perspektivní zaměstnání u české společnosti
Náborový příspěvek 15.000 Kč
Týden dovolené navíc (celkem 5 týdnů)
Stravenky nebo závodní stravování
Flexi pas v hodnotě 2000 Kč za odpracované období
Stabilizační prémie
Zvýhodněný firemní tarif T-mobile
Odměna za doporučení nového kolegy 5000 Kč

Kontakt:
U panelárny 594/6C, Olomouc 779 00
Tel: 734 366 530
Kontaktní osoba: Renata Škrlík

Pošlete nám svůj životopis emailem nebo nás kontaktujte telefonicky.

Benefity pracovní pozice

  • Zvláštní prémie
  • Dovolená navíc

Informace o společnosti ALW INDUSTRY, s.r.o.

ALW INDUSTRY, s.r.o.
U panelárny 594
Olomouc
77900
IČO: 60794372
aktualizováno před asi rokem