Operátor/ka pro výrobu zdravé výživy - obsluha strojů na výrobu potravin a příbuzných výrobků, Libchavy

Výroba a provoz / Operátor/ka pro výrobu zdravé výživy - obsluha strojů na výrobu potravin a příbuzných výrobků

Společnost MEDIATE s.r.o.

Místo pracoviště Dolní Libchavy 325, Libchavy
Minimální vzdělání Nižší střední odborné
Výše ohodnocení 19 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Operátor/ka pro výrobu zdravé výživy - obsluha strojů na výrobu potravin a příbuzných výrobků (Dolní Libchavy 325, Libchavy)

MÍSTO VÝKONU: Dolní Libchavy č.p. 325, 561 16 Libchavy
NÁPLŇ PRÁCE:
- finalizace produktů
- jednoduchá obsluha strojů
- příprava stroje pro výrobu
POŽADAVKY:
- pracovitost, samostatnost
- praxe v potravinářské výrobě výhodou
NABÍZÍME:
- stabilní pracovní místo
- zaškolení a profesní růst, zázemí v prosperující a rozšiřující se české společnosti
- výkonnostní odměny
- firemní akce
- možnost zvýhodněného nákupu výrobků
- stravování v místě - možnost výběru vegetariánského jídla
KONTAKT: e-mailem

Benefity pracovní pozice

  • Zvláštní prémie
  • Podnikové stravování
  • Jiné výhody

Informace o společnosti MEDIATE s.r.o.

MEDIATE s.r.o.
Dolní Libchavy 325
Libchavy
56116
IČO: 64791866
aktualizováno před více než 3 roky